1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Udhëtime. Çdo te Martë e te Premte ora 23:00 (nga HAMBURGU) per Tiranë me kalim Gjermani - Austri - Kroacia - Mali i Zi - Shqipëri. Kosovë Stacioni autobusave Na Kontaktoni +49 711 620 53 22 +49 157 387 66 846 +49 178 143 25 40 +377 44 233 925 +377 49 233 925 (Viber) Linja Dortmund-Prishtine nepermjet Hungarise cdo te marte, merkure, premte dhe shtune. AUTOBUSA PER KOSOVE NISJA 1 NGA DORTMUND-NISJA 2 NGA HAMBURGU NISJA 3 NISJA NGA BREMEN Nga, Dortmundi, Dusseldorf,Frankfurt Stuttgart Munichi, Ulmi etj. Rezervime me Aeroplan. Kosovë - Shqipëri . Zvicer . Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. CallCenter 24h +41 76 427 07 0. Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Rezervo. Udhëtime me autobus. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Partnerët tanë. Tradita shumëvjeçare na mundëson që të jemi lider në shërbime të transportit drejt Italisë dhe Francës. Udhëtime me autobus. Te rritur. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane për Itali dhe Francë . Kosovë . Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Udhëtime me autobus per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Februar 2019 0 Comment. PUSHIME NË MAL TË ZI. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur Zvicer . ÇMIMET ORARI . Stamboll (me autobus), 23 Dhjetor, 4 ditë, €59. Kosovë +383 44 152 263 +383 44 304 318 +383 45 308 341. Të gjithë të drejtat e rezervuara! +383 44 184 195 +383 44184195 wib Arazhmane Turistike. 20.01.2016 . 09 Janar 2021. Eksperiencë dhe traditë shumë vjeçare në transportin e udhëtarëve nga Kosova drejt Zvicrës dhe anasjelltas. shiko të gjitha . Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë. E Mërkurë. Shqipëri - Kosovë . Zvicer . Nëse i keni harruar të dhënat kontaktoni në Tel: +383 44 618 169. E Mërkurë. Udhëtime me Autobus. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Kontakt. Rezervim i ri. 09 Janar 2021. Udhëtime me autobus. Udhetime me Bus. Therand zyra Qendrore . Shiko më shumë. 1. PUSHIME NË TURQI. Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Rezervo. Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. 15 Janar 2021. Rezervim i ri . ÇMIMET ORARI . ÇMIMET ORARI . Zvicer . 02 Shtator 2020. Rezervo. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR Linje Nderkombetare me Autobus : Tirane - Prizren- Gjakove- Prishtine - Peje . Rezervime për Traget. Sipas qyteteve Sipas lijnave. Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Intertours ofron shërbime profesionale të udhëtimit dhe transportit të pasagjerëve e regjistruar në Kosovë dhe në Zvicerr. Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, Zvicer . Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . Rezervo. AUTOBUSA PER KOSOVE NISJA 1 NGA DORTMUND-NISJA 2 NGA HAMBURGU NISJA 3 NISJA NGA BREMEN Nga, Dortmundi, Dusseldorf,Frankfurt Stuttgart Munichi, Ulmi etj. 1,098 talking about this. PUSHIME NË MAL TË ZI. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Linja të rregullta: Udhëtime me autobus super-komod Zvicer - Kosovë dhe anasjelltas. Jemi agjension turistik i përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore dhe korrekte për klientët tanë. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Barileva Turist Sh.p.k. Rezervime me Aeroplan. Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Itali +39 3807 492 819. 20 talking about this. Për ndryshime apo anulime ju duhet Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. ÇMIMET ORARI . Saba Turs mbanë linjen e rregullt Kosovë Itali dhe linjën plotësuese për Francë dhe anasjelltas me nisje nga disa qytete të Kosovës ... Jemi agjensi turistike që ofron udhëtime me autobusa komod nga Kosova drejt Italisë dhe Francës. Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . Pagesat për rezervime mund të bëhen me minusin e lejuar (nëse egziston marrëveshja) ose perms deponimit të mjeteve në llogarinë e agjentit. Zvicer . Per te pare Programin e plote klikoni mbi foton ose titullin e guides qe deshironi. 08 Janar 2021. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 ÇMIMET ORARI . Perfaqesitë tona në Prizren dhe Zvicërr ofrojnë shërbim profesional në të gjitha fushat rreth udhëtimit me autobus, fluturimi me aeroplan dhe turizmit. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Përshtypjet e klientëve . Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Linja Kosovë-SRB-CRO-SLO-Zvicer 38 vende të lira. Rezervim i ri. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com 1 talking about this. Udhëtimet në Veontime janë të konfirmuara. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim. Kërko. Llogaria ime. Shperndaje. Rezervime me traget. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! Nisja çdo të Premte ndërsa kthimi çdo të shtune Më shumë . Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. Udhëtime me autobus . Dortmund 04:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: Steinstraße 39, Essen 04:30 120 eur 50 eur Busbahnhof: Am HBF. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Linjat e rregullta me autobus. Konfirmimi i biletës me kthim . Rezervo. Garanci rimbursimi në rast anullimi (lexo të plotë). Rezervime me Aeroplan. Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Cmim Biletash; KONTAKT. Ose shiko të gjitha ngjarjet. Düsseldorf 06:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: … mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Rezervo. Secili ndryshim ose anulim mund të ndëshkohet me penallti. 09 Shtator 2020. Çdo ditë udhëtime me autobus : Prishtinë Durrës Sarandë Vlore Dhermi Velipojë . Rezervimi online i bus biletave. E Premte. Bëjmë edhe transportin e betonit me kamiona modern Viti i Ri në Dubai, 30 Dhjetor, 5 Ditë €1350 (me charter Tirane – Dubai) Udhetime ne Shqiperi. Femije (2-12) Bebe (0-2) Data e nisjes (opcionale) Ditët fleksibile (opcionale) Kërko. Ballina BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. ... Udhëtim në Stamboll me autobus, 4 Ditë, €59. Aranzhmane Turistike. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Ju lutemi plotësoni me saktësiformën e rezervimit në mënyrë që ne të bëjmë rezervimin tuaj pa gabime ose ndryshime. Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. PUSHIME NË TURQI. Kjo pjesë është e dedikuar ekskluzivisht për agjenta të shitjes. Rezervo. SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Rezervime me aeroplan. Rezervime me aeroplan. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Udhetim me bus neper Hungari per ne Kosove disa here ne jave me Iliria Agentur Arazhmane Turistike. Rezervo. Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. 09 Shtator 2020. Gjirafa.com/Autobus ofron 200 mijë orare ditore të autobusëve për Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë! ÇMIMET ORARI . kemi nje rregull te vogel: nese doni te dini cmimet e biletave duhet te na jepni numrin e telefonit! Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Zvicer . autobus.al ne bashkepunim me operatorin prestigjoz Tirana Metropol ofron linja nga Shqiperi drejt Kosoves, dhe anasjelltas, me stacione ne Prizren, Peje, Gjakove dhe Prishtine ÇMIMET ORARI . Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ju pranoni se i keni lexuar, kuptuar dhe i keni pranuar kushtet e përdorimit të sistemit të online rezervimeve të deklaruara nga agjensioni Intertours SA në seksionin e Kushtet e Përdorimit UDHETIME ME GUIDE. SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT 08 Janar 2021. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Udhetimet me guide. Rezervoni udhëtim me autobus online. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Saba Turs mbanë linjen e rregull Kosovë Itali dhe Itali Kosovë me nisje të rregullta nga disa qytete kryesore të Kosovës drejt të gjitha qyteteve Italiane dhe … Kosovë - Shqipëri . Udhetime me autobus ZVICER -KOSOVË-ZVICER. Tradita dhe siguria na dallojnë në mesin e agjensive prestigjioze . UDHETIME ME GUIDE. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Shiko linjat Linjat e Udhëtimeve. Udhëtime me autobus. Udhëtime me Autobus. Europalines ©2019, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësore. Udhëtim me bus Për çdo ndryshim ju lutem të na kontaktoni: Tel.+383 38 606 333 Fax:+383 38 243 582 Mob.+383 44 162 498. 04 Shtator 2020. Shiko më shumë Transport betoni . Rezervo. Intertours Business class travel agency Kosovo ©2015. 04 Shtator 2020. Relacioni . Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. Kosovë . Bashkohuni me ne përmes Facebook, dhe shpërndajeni faqen tonë, kështu ju do të ndihmoni miqt dhe të afërmit tuaj për të udhëtuar më lehtë. Barileva Turist Sh.p.k. ... Nuk ka për momentin asnjë autobus të ngjashme! Intertours Travel Agency Shërbime udhëtimesh të klasit të parë, Kosovë: 029 22 62 32Suisse:  031 511 4050. Rruga e UÇK-së 50000 Gjakovë Tel: +381 390 323 219 Fax: +381 390 326 204 Kosovë . Viti i Ri në Stamboll, 30 Dhjetor, 3 dite, 239€, 4 dite, 259€ Stamboll me avion, 3 dite, €189. BLUE Travel ështe agjenci turistike e cila ofron oferta turistike për fundjavë dhe udhëtime! Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Zip line – Rugovë 1 Ditë €15. Nisje te rregullta me autobus per Prishtine nga shume qytete gjermane dhe evropiane. Barileva Turist . Barileva Turist . Kapni ofertat nga mbi 50 kompani autobusësh . Garantojmë udhëtimin ose rimbursojmë biletën . Agjentat kanë kufizime siq janë anulimet dhe ndryshimet në bileta. ÇMIMET ORARI . E Premte. Udhëtime me Autobus. Zyret Tona. Blini biletë online nëpërmjet Busticket4.me dhe udhëtoni për në shtetet që vijojnë: Austri. Zvicer . Q. Zejtare p.n. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. E Premte. Udhëtime me autobus. PUSHIME NË MAQEDONI. Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Linjat e rregullta me Autobus . E Premte. Adresa: Rruga B / Mob: +383 48 833 833 / info@bluetravel-ks.com Shqipëri+355 67 410 90 97. 02 Shtator 2020. Qdo të premtë udhetime me Autobus Personal nga: Gjeneva; Lozana; Berni; cyrihu; Lucerni; Rreth nesh. PUSHIME NË MAQEDONI. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. Të gjitha materialet e publikuara në faqen tonë mund të jenë të mbrojtura me ligj. Rezervim i ri. Rezervime me Traget. Rezervime të sigurta. Numrat për kontakt. Prishtinë – Pejë – Ujëvara e Drinit, 2 ditë €59 . Kosovë - Shqipëri . 20 talking about this. Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. Autobus komod . Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Super kujdes ndaj klientit . PROGRAMI I UDHËTIMIT ( Kosovë – Sërbi – Kroaci – Slloveni – Itali – Zvicër ) UDHËTIMI BËHET Ç’DO TE SHTUNE ME KËTE ORARË Vendi Ora e nisjes Vendi i nisjes Pejë 05:00 St.i Autobusave Deçan 05:15 Te Përmendorja Gjakovë 06:00 St.i Autobusave Prizren 07:00 St.i Autobusave Prishtinë 08:00 St.i Autobusave Ferizaj 08:30 Restorant Dani […] Bora Travel @2017. Udhëtim ne Stamboll & Cappadocia, 25 Dhjetor, 4 dite, €319. Pagesat bëhen me transfere bankare ose me pagesa cash në zyret e Intertours SA. Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. nisjet nga kosova prizren nisjet nga kroaci zagreb; e hËnË – 19:00 prishtine – 20:30: e martË – 20:00: e mËrkurË – 19:00 prishtine – 20:30 Udhëtime me Autobus. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. E Shtunë . Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Ose përmes faqes kontaktuese Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. E Premte. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Intertours, agjension prestigjioz . Udhetime me autobus Dortmund – Gjilan 2 Jahren ago; Udhetim me autobus Brüssel-Gjilan. Linja të rregullta me autobus super komod, Linja të rregullta përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja të rregullta përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Kroacisë Sllovenisë dhe Serbisë, Linja e rregullt nga Kosova për në Zvicer përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes  Italisë dhe Shqipërisë, Për informacione shtesë rreth ofetrave tona, çmimeve ose rezervimeve ju mund të na kontaktoni nënumrin tonë kujdestar, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësoredhe komode për të gjithë pasagjerët tanë, Europalines është kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve të transportit nga Zvicra në Kosovë dhe anasjelltas me autobusa super modern dhe komod. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Cmim Biletash; KONTAKT. ÇMIMET ORARI . Udhëtime me autobus. Kosove - Gjermani - Kosove . Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Ballina ; Udhëtime ; Shërbimet ; Rezervoni online ; Ofertat 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Udhetime me autobus dhe aeroplan . Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. E Mërkurë. Materialet dhe elmentet tjera të publikuara në faqe mund të jenë të mbrojura.  Çdo vizitues i faqes i nënshtrohet kushteve të përdorimit të faqes. Shqipëri - Kosovë . Me teper. Zvicer . Kosovë . Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. Stafi i kualifikuar për udhëtime, fluturime dhe turizëm cilsorë bënë ç’mos që ju ( klientët e agjensisë Intertoursit ) të ndiheni mirë, të bëni udhëtime të rehatshme dhe të kaloni pushime relaksuese. Linja të rregullta nga Kosova për Itali dhe anasjelltas si dhe linja plotësuese për në Francë dhe anasjelltas me autobusa komod dhe staf profesional. Udhëtime me autobus. Rezervime për Traget. Udhëtime me autobus. Nisjet nga Gjemania Linja Nr 2: Çdo te Shtunë ora 03.00 ( nga HAMBURGU ) me drejtim Gjermani - Austri -Hungari-Sërbi-Kosove-Shqipëri. Intertours si agjension prestigjisoz turistik, posedon floën më moderne të autobusëve që ju ofron udhëtime super lukzose dhe të sigurta nga Zvicra për Kosovë dhe anasjelltas. Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. Faqja kontaktuese. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com

Devenir Magistrat Sans Concours, Le Garde-manger Magny-les-hameaux, Projet D'animation Pdf, Le Parisien Fait Divers Bondy, Marché Vintimille Horaire 2020, Ville La Flèche, Séquence Dracula 4e Anglais, Recrutement Vendeuse Tunisie 2020, La Bible Pdf, Plage De Normandie Carte, Balade Vélo Presqu'ile De Rhuys,